• Expert geniality

• Sme radi, že aj žiaci 2.stupňa sa zapojili do celoslovenskej vedomostnej súťaže pod názvom EXPERT GENIALITY a úspešne reprezentovali našu školu. V tomto ročníku sa do súťaže zapojilo 11 796 žiakov zo 714 škôl celého SLOVENSKA.

Obdivujúci výsledok dosiahol žiak 9.ročníka MICHAL ARENDÁČ, ktorý medzi 1 293 súťažiacimi sa vo svojej kategórii umiestnil v prvej štvrtine úspešných riešiteľov v celkovom poradí a získal titul TOP EXPERT. V téme DO YOU SPEAK ENGLISH? sa umiestnil v prvej štvrtine najúspešnejších a získal ocenenie EXPERT GENIALITY SHOW a nezaháľal ani v téme SVETOBEŽNÍK, kde sa tiež umiestnil v prvej štvrtine najúspešnejších a získal ocenenie EXPERT GENIALITY SHOW.

Za TROJNÁSOBNÉ umiestnenie medzi najúspešnejšími BLAHOŽELÁME k veľkému úspechu.

Oceňujeme aj všetkých zapojených, ktorí získali účastnícky diplom:

piataci- Kristína Gregová, Silvia Čopjaková, Nela Holíková a Ema Lichvárová,

šiestaci: Dávid Vislocký a Marko Škvara

siedmaci: Eva Sivuľková a Mária Špirková

deviataci: Oliver Bittner

Všetkým zapojeným žiakom do danej súťaže ĎAKUJEME.

• Všetkovedko

• Aj v tomto školskom roku žiaci našej školy preukázali svoju šikovnosť a chuť zapojiť sa aj do náročnejších vedomostných súťaží. Žiaci 1.stupňa sa zapojili do celoslovenskej súťaže VŠETKOVEDKO, kde preukázali, že vedia čítať s porozumením, logicky uvažovať a majú všeobecný rozhľad.

V kategórii Všetkovedko 2 súťažilo viac ako 7 000 súťažiacich, kde žiačka našej školy  Eliška Zamišková obsadila 8. miesto a svojím výsledkom predbehla 7189 súťažiacich. Vo svojej kategórii získala titul VŠETKOVEDKO.

Ostatní druháci A. Kormaníková, T. Karašová, D. Sipková, L.Vislocká, L. Mačíková, M. Raškevič, M. Kolej, E. Venglarčíková, P. Mačík, M. Beňo, M. Sivuľka boli ocenení titulom Všetkovedkov učeň.

V kategórii VŠETKOVEDKO 3 sa do súťaže zapojili D. Česáková, M. Sivuľka a J. Lichvár.

Všetci traja získali ocenenie Všetkovedkov učeň.

Aj štvrtáci sa snažili v hojnom počte zapojiť do súťaže, kde medzi hrdými a šťastnými žiačkami ocenenými titulom VŠETKOVEDKO boli  A. Palubová, ktorá  vo svojej kategórii s počtom bodov  predbehla  5411 súťažiacich, J. Zimová ktorá svojím počtom bodov predbehla 5149 súťažiacich a Z. Arendáčová predbehla 5 109 súťažiacich.

Ostatní štvrtáci  F. Mačík, J. Zima, J. Lichvár, N. Hulvejová, S. Zimová, V. Lichvárová, M. Pacoltová,  D. Zamišková, P. Kseňák, J. Karašová  boli ocenení titulom Všetkovedkov učeň.

Všetkým súťažiacim ĎAKUJEME za reprezentáciu školy a VŠETKOVEDKOM BLAHOŽELÁME!

• Obvodné kolo Dejepisnej olympiády

• Dňa 8. februára 2023 sa v priestoroch CVČ Stará Ľubovňa bol realizovaný 15. ročník obvodného kola Dejepisnej olympiády. Našu školu reprezentovali žiaci v troch kategóriách.

Kategóriu C: Michal Arendáč, 9. ročník, kategóriu E: Eva Sivuľková a Mária Špirková, 7. ročník a kategóriu F:  Nelly Anna Glosíková a Radoslava Zimová, 6. ročník.

Srdečne blahoželáme úspešnej riešiteľke olympiády Márii Špirkovej a Michalovi Arendáčovi, ktorý obsadil krásne 1. miesto a bude našu školu reprezentovať ďalej na krajskom kole.